O aplikaci

V čem se náš sledovací sofware odlišuje od jiných produktů? Představuje elegantní a jednoduchou možnost, jak kompletně sledovat všechny aktivity na daném mobilu. Není potřeba složitého nastavování, hardwaru ani jiných věcí.

Náš balíček aplikací pro odposlech mobilu funguje na jednoduchém principu. Do telefonu se pouze nahraje a aktivuje software, který pak následně odesílá data buď formou SMS nebo prostřednictvím e-mailu.

Jednoduchý a precizní kód softwaru

Aplikace pro sledování běží na pozadí a uživatel o ní neví.

Software je vytvořen tak, aby precizně plni své funkce. Aplikaci dodáváme v několika verzích jak pro různé druhy telefonů, tak různé druhy operačních systémů. Sledovat tak lze dění na mobilech s OS Android, Symbian, BlackBerry a dalších.

Samozřejmostí je také bezproblémové použití na iPhonech a dalších řadách oblíbených chytrých telefonů.

Proč si vybrat náš software?

Pokud máte podezření na něco nekalého ve svém okolí, možná vás zaujala myšlenka odposlechu telefonu. A pokud chcete skutečně vědět, co se děje u vašich blízkých nebo spolupracovníků, je sledovací software ideálním prostředkem. Jaký způsob odposlechu ale zvolit, aby byl co nejjednodušší a přitom maximálně spolehlivý a bezpečný?

Dnes lze na trhu vybírat z více způsobů odposlechu, od nákladného hardwaru po software sestavený na míru.

V případě, že chcete, aby vše bylo co nejelegantnější a rychlé, je pro vás vhodný sledovací softwaru. Nepotřebujete k němu žádné vybavení. Stačí do telefonu fyzicky nahrát aplikaci, jež poběží na pozadí a bude vám odesílat data.

Náš softwar je přímo určený pro dnešní generaci chytrých telefonů. Zprostředkuje vám dokonalý přehled o tom, co se děje na mobilu i v jeho okolí.

Designed for Military Boots