Obama slíbil, že Američané skončí se sledováním státníků spojenců

Přinášíme vám další článek, týkající se odposlouchávání mobilních telefonů.

Dvojitý německý agent se zřejmě k nejcitlivějším materiálům o aféře NSA nedostal
Německý dvojitý agent se zřejmě k nejcitlivějším informacím o vyšetřování americké tajné služby NSA nedostal. Na stanici Deutschlandfunk to řekl předseda vyšetřovacího výboru Patrick Sensburg.

Spolupracovník německé zpravodajské služby BND je podezřelý, že vyzvídal pro Američany tajná data z jednání výboru, který se zabývá činností americké tajné služby v Německu. Ve středu ho kvůli tomu zatkla policie.

„Mohu říct, že v současné době nemám poznatky o tom, že by se podařilo vynést dokumenty samotného vyšetřovacího výboru. Mělo by se jednat pouze o dokumenty, které měl výbor dostat od vládních organizací a úřadů. Naše interní materiály, doufáme, jsou v bezpečí a nedostanou se ven – a ty jsou, myslím, zajímavější než to, co mají k dispozici ostatní úřady,“ uvedl předseda vyšetřovacího výboru.

Zajímá vás jak nainstalovat jaodposlech mobilu?

Obama slíbil, že Američané skončí se sledováním státníků spojenců
Americké tajné služby nebudou monitorovat telefony a maily státníků ze spojeneckých zemí. Slíbil to americký prezident Barack Obama ve svém dlouho očekávaném projevu o změnách v práci špionážních agentur.

Ohlásil také další omezení, která se týkají sběru a uchovávání údajů o telefonátech amerických občanů. Dle profesora historie a mezinárodních vztahů na Bostonské universitě Igora Lukeše ale jinak Obama tajné služby spíše hájil:

„Skeptici mají jistě pravdu, když říkají, že se vlastně nic zásadního nezměnilo. Přesto bych nepodceňoval prezidentův závazek, že Spojené státy nebudou monitorovat telefony spojenců.“

„Prezident se ovšem správně, Dle mého názoru, odmítl omluvit za to, že technické schopnosti amerických zvláštních služeb předčí všechny ostatní,“ dodává Lukeš.

Sledujte náš web, abyste věděli, jak funguje odposlouchávání mobilních telefonů.

Potřebujete diskrétně zabezpečit určitý prostor? Zkuste využít skryté kamery, pomocí kterých můžete prostor sledovat zcela nepozorovaně, a to včetně online náhledu přes mobilní telefon v reálném čase!

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Designed for Military Boots